• +48 62 508 32 08
  • biuro@delta-sj.com.pl

ZŁOM METALI KOLOROWYCH - SKUP I SPRZEDAŻ

Metale kolorowe, nazywane również nieżelaznymi to surowce o wyjątkowej wartości produkcyjnej, gdyż są niezbędne do pracy wielu urządzeń. Ponieważ ich występowanie w przyrodzie jest mniejsze niż metali żelaznych, skup cynku, miedzi, brązu czy też skup mosiądzu stanowi istotne wsparcie dla producentów. Metale kolorowe i ich stopy są wykorzystywane w takich dziedzinach jak: medycyna, protetyka, motoryzacja, elektronika i elektrotechnika. Stosuje się je do m.in. do produkcji akumulatorów i baterii, a także w wielu innych dziedzinach przemysłu i w budownictwie. Złom metali kolorowych jest wyjątkowo ceniony, ponieważ umożliwia odzyskanie czystego, pełnowartościowego pierwiastka. Taki surowiec jest znacznie tańszy od pozyskiwanego w kopalniach i przetwarzanego w hutach.

Delta od kilkudziesięciu lat prowadzi skup złomu metali kolorowych, a także zajmuje się recyklingiem kabli. Uzyskujemy z nich znaczne ilości czystego surowca produkcyjnego. Mamy ogromne doświadczenie, które jest efektem ćwierćwiecza pracy w tej branży. Wiedza i doskonale wyposażony park maszynowy sprawiają, że możemy przygotować zakupiony przez klienta złom metali kolorowych do postaci wsadowej oraz dostarczyć go we wskazane miejsce.

Ogromne doświadczenie oraz rozbudowana sieć umożliwia firmie Delta na zakup każdego rodzaju metalu po najwyższych rynkowych cenach. Rozbudowany park maszynowy umożliwia przedsiębiorstwu przygotowane zakupionego złomu do postaci wsadowej (zgodne z zamówieniem klienta), oraz dostarczanie go we wskazane miejsce.

Głównym obszarem naszej działalności jest:

-aluminium (seria 1000 do 8000)
-miedź
-mosiądz
-brąz
-cyna
-cynk
-stal chromoniklowa
-stal chromowa
-ołów
-nikiel