• +48 62 508 32 08
  • biuro@delta-sj.com.pl

OFERTA

Recykling złomu metali kolorowych i stali to jedna z gałęzi gospodarki odpadami. O jego znaczeniu może świadczyć fakt, że tylko skup złomu miedzi i aluminium dostarczają 30% tych metali. Jeszcze więcej, bo około 40% pozyskuje się w ten sposób stali. Tylko w naszym kraju rocznie ze złomu uzyskuje się 500tys. ton metali nieżelaznych. Niemal połowę tej ilości zapewnia skup złomu aluminium. Recykling pozwala znacznie obniżyć koszty produkcji wielu wyrobów z metali kolorowych i stali, ale też uniezależnia przedsiębiorców od zagranicznych dostawców rud. Delta Sp.J. aktywnie uczestniczy w przetwórstwie surowców wtórnych. Od 25 lat prowadzimy skup złomu stali kwasoodpornej i jej pozostałych odmian. Skupujemy, przetwarzamy i sprzedajemy również złom metali kolorowych – miedzi, cynku, ołowiu, aluminium oraz ich stopów – mosiądzu i brązu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i doskonałym maszynom przygotowujemy materiał do postaci wsadowej i dostarczamy go do naszych klientów własnym transportem.

Kasacja aut i sprzedaż części zamiennych

W ofercie usług, jaką dla państwa przygotowaliśmy, znajduje się również kasacja aut. Prowadzimy ją od 2012 roku zapewniając w tym zakresie kompleksową obsługę włącznie z przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Prowadzimy też skup akumulatorów i skup kabli samochodowych. Złomowane pojazdy poddajemy recyklingowi, a klientom oferujemy pozyskane z nich części zamienne. W stałej sprzedaży mamy także części szyn kolejowych S60 i S49. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą lub zakupem złomu stalowego, posiadacie złom aluminiowy czy innych metali kolorowych albo poszukujecie miejsca złomowania samochodu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszą firmą.

Złom metali kolorowych

Złom stalowy

Złom metali kolorowych

Złom metali kolorowych

Złom metali kolorowych

Skup kabli

Złom metali kolorowych

Kasacja aut

Złom metali kolorowych - skup i sprzedaż

Metale kolorowe, nazywane również nieżelaznymi to surowce o wyjątkowej wartości produkcyjnej, gdyż są niezbędne do pracy wielu urządzeń. Ponieważ ich występowanie w przyrodzie jest mniejsze niż metali żelaznych, skup cynku, miedzi, brązu czy też skup mosiądzu stanowi istotne wsparcie dla producentów. Metale kolorowe i ich stopy są wykorzystywane w takich dziedzinach jak: medycyna, protetyka, motoryzacja, elektronika i elektrotechnika. Stosuje się je do m.in. do produkcji akumulatorów i baterii, a także w wielu innych dziedzinach przemysłu i w budownictwie. Złom metali kolorowych jest wyjątkowo ceniony, ponieważ umożliwia odzyskanie czystego, pełnowartościowego pierwiastka. Taki surowiec jest znacznie tańszy od pozyskiwanego w kopalniach i przetwarzanego w hutach.

Delta od kilkudziesięciu lat prowadzi skup złomu metali kolorowych, a także zajmuje się recyklingiem kabli. Uzyskujemy z nich znaczne ilości czystego surowca produkcyjnego. Mamy ogromne doświadczenie, które jest efektem ćwierćwiecza pracy w tej branży. Wiedza i doskonale wyposażony park maszynowy sprawiają, że możemy przygotować zakupiony przez klienta złom metali kolorowych do postaci wsadowej oraz dostarczyć go we wskazane miejsce.

Ogromne doświadczenie oraz rozbudowana sieć umożliwia firmie Delta na zakup każdego rodzaju metalu po najwyższych rynkowych cenach. Rozbudowany park maszynowy umożliwia przedsiębiorstwu przygotowane zakupionego złomu do postaci wsadowej (zgodne z zamówieniem klienta), oraz dostarczanie go we wskazane miejsce.

Głównym obszarem naszej działalności jest:

-aluminium (seria 1000 do 8000)
-miedź
-mosiądz
-brąz
-cyna
-cynk
-stal chromoniklowa
-stal chromowa
-ołów
-nikiel